KONST / Oljemålningar / Olja / akryl 13535352
nr 1353 5352
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Olja / akryl, Komposition. Signerad, daterad -90,80x58 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:57:48
100 kr
200 kr
350 kr